آیا شما یک پروژه یا کاری دارید که نیاز به متخصص جوشکار دارد؟

جوشکاری سیار

گاها افراد جهت رفع پوسیدگی چهارچوب درب حیاط یا کارگاه خود به کارگاه جوشکاری مراجعه و از جوشکاردر خواست ارائه خدمات و رفع پوسیدگی و تعمیر و تعویض را دارند.که با پاسخ منفی جوشکار مواجه می شوند زیرا تعمیرات جزئی هم زمان بر و هم خسته کننده می باشد.
بیشتر جوشکاران از ارائه خدمات جزئی مثل:ساخت چهارپایه کولر رفع افتادگی درب جوشکاری لولا و ساخت سایبان سر باز می زنند.آرکا جوش ایران علاوه بر اجرای پروژهای بزرگ خدمات جزئی را نیز به مشترییان عزیز ارائه می دهند .جوشکاران سیار  زیر نظرجوشکاریاب آماده ارائه خدمات جوشکاری سیار طبق خواست و ایده مشتریان گرامی هستند .بر آن شدیم تا با گرد هم آوری افراد متخصص در امر جوشکاری سیاربتوانیم در پیشبرد اهدافمان که همان رضایت مشتریان است قدم برداریم

جوشکاری ساختمان

جوشکاری ساختمان که شامل ساخت سازه های فلزی جوشکاری نما ساخت ساخت وتولید انواع حفاظ روی دیوار و تجهیز تیر کرن و سایر خدمات مرتبط در صنعت گسترده ساختمانی می گردد نیاز به نظارت مهارت و سرعت عمل می باشد .جوشکارانی که در صنعت ساختمان مشغول کار می شوند باید ازتوانایی و سلامتی جسمانی کامل برخورد دار باشند یکی دیگر از شاخصه های یک جوشکار ساختمان خوب توانایی کار در ارتفاع نقشه خوانی کار با ابزار دقیق و عملیاتی کردن wpsمیباشد .جوشکار یاب سعی کرده تا با برگزاری دوره های آموزشی کادر اجرایی خود را با استاندارد های موجود در امر جوشکاری ساختمان و سازه آشنا کند تا در ارائه هر چه بهتر خدمات به شما عزیزان موفق باشد.

طراحی

اگر می خواهیم در پایان پروژه مد نظرمان احساس رضایت کامل داشته باشیم.بهترین راه طراحی و کار شناسی قبل از عملیاتی کردن پروژه است.یک طراحی موفق می تواند.در المانهای مختلف به کمک ما بیاید که از مهم ترین آنها می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه ها اشاره کرد.وقتی ما طراحی را به خوبی انجام دهیم پایانی رضایت بخش در انتظار ما می باشد. جوشکاریاب با استخدام طراحان جوان و خلاق توانسته دستگاه ها و قطعات مورد نیاز مشتریان گامهای بزرگی بردارد.امیدواریم تا بتوانیم به شما کار فرمای عزیز در امر طراحی دستگاه و ابزار یا سازه مورد نظرکمک کنیم وپروژه شما را نیز نگین افتخارات خود قرار دهیم .

جوشکاران ما چه کسانی هستند؟

سعی ما بر این بوده تا در گزینش جوشکارها افرادی که وقت شناس و مشتری مدار،حرفه ای و خلاق هستند را گرد هم آوریم و خدمات جوشکاری را به همشهریان عزیز ارائه دهیم.
ما معتقدیم که باید خدمات برای مردم شریف ایران درتمام روزها حتی روزهای تعطیل نیز انجام گیرد . کافیست شما اراده کنید تا ما در خدمتتان باشیم .
جمعه ها و روز های تعطیل جوشکاران ما آماده ارائه خدمت رسانی هستند.